Καλώς ήρθατε!

001 001 22

Το Γυμνάσιο Μασάρων , O νέος Διευθυντής Καλαμπίχης Εμμανουήλ σας καλωσορίζει στον ιστότοπό του!

Παρακαλώ να ανοίγετε το σύνδεσμο Ενημέρωση, ο οποίος περιέχει συνεχείς ενημερώσεις για θέματα του σχολείου.

Το σχολείο μας βρίσκεται στο Δημοτικό Διαμέρισμα Mασάρων της Δημοτικής Ενότητας Αρχαγγέλoυ, περίπου 40 χιλιόμετρα απο την πόλη της Ρόδου. Συστεγάζεται με το Δημοτικό σχολείο Μασάρων και εξυπηρετεί τις μαθησιακές ανάγκες των Μασάρων και των γειτονικών χωριών Mαλώνας, Καλάθου, Λίνδου και Πuλώνας.

Η ιστοσελίδα μας, η οποία βρίσκεται υπό συνεχή ενημέρωση, φιλοδοξεί να αποτελέσει ένα ακόμα βήμα ενημέρωσης των γονέων και των μαθητών για θέματα που τους αφορούν.

Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οποιονδήποτε λόγο.

Τηλέφωνο: 2244051437, 2244360439